Synergie, s. r. o.

Údržbár, Kontrolór, Facility EHS Specialist

Náplň práce
Inspekce zařízení a budov za účelem identifikace a řešení problémů
Koordinace a spolupráce s dodavateli
Údržba strojů a technická podpora
Komplexní zajištění fungování předpisů v BOZP
Být první kontaktní osobou s orgány veřejné správy
Vedení záznamů, plánování a dohlížení na všechny opravy a nové instalační činnosti
Sledování výdajů a kontrola rozpočtu na údržbu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
35 000 - 55 000 CZK
Iné výhody
Práce v malé mezinárodní společnosti s potenciálem expanze
Až 25 dní dovolené
Možnost podílet se na zajímavých projektech
Využití anglického jazyka na denní bázi při komunikaci s centrálou
Výborná dostupnost z Prahy
Miesto práce
Praha
Termín nástupu
dohodou
Portugalská společnost s 27letou historií zaměřující se na výrobu nezasíťovaného pěnového polyetylenu, který je určený pro obalový průmysl, tepelnou a zvukovou izolaci.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Technické vzdělání
Komunikativní úroveň angličtiny
Nejméně 1 rok praxe jako facility či EHS Specialist
Skvělé organizační a analytické schopnosti
Na Příkopech 14
11000 Praha
Česká republika
Aktualizované 11.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kontrolór