Synergie, s. r. o.

Elektrotechnik, Elektromechanik

Náplň práce
Provádění údržby a oprav strojů na denní bázi
Zefektivňování využití pracovní síly a strojů
Zajišťování bezpečného provozu
Příprava technických plánů
Výzkum nových potencionálních technologií
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
35 000 - 55 000 CZK
Iné výhody
Budete součástí top společnosti v oblasti digitálního tisku
Příjemné pracovní prostředí – firemní kultura, čistota pracovního prostředí
Možnost kariérního růstu
Benefity: 25 dní dovolené, placené přesčasy, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění
Dobrá dostupnost MHD
Jednosměnný provoz
Miesto práce
Praha
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Charakteristika klienta
Společnost je přední britský poskytovatel inovativních digitálních tisků, fotografií a personalizovaných dárkových produktů. Cílem společnosti je stát se lídrem na trhu v oblasti tisku za využití talentu, inovace a zápalu celého týmu pro poskytování bezkonkurenční služby zákazníkům. V České republice působí jen pár měsíců ale má velký potenciál k expanzi v blízké budoucnosti.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
SŠ/OU technického/strojírenského směru
Platná vyhláška 50 §6 a více
Anglický jazyk na komunikativní úrovni – školení, čtení dokumentace, komunikace se zástupci britského týmu
Časová flexibilita řešit nahodilé situace mimo pracovní dobu – tj. pohotovost na telefonu
Znalost BOZP výhodou
Na Příkopech 14
11000 Praha
Česká republika
Aktualizované 11.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik