VUS ONDRÁŠ
folklorní soubor

tanečník

Náplň práce
tanečník v profesionální části Vojenského uměleckého souboru ONDRÁŠ se sídlem v Brně, se zaměřením na folklor.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000 EUR
Miesto práce
Juhomoravský kraj
Brno
Informácie pre uchádzača
podrobnosti na www.vusondras.cz
strukturovaný životopis s fotografií zasílejte na personal@vusondras.cz
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadujeme taneční i pohybové dovednosti, osobitý jevištní projev, schopnost improvizace, rozvinuté hudební a rytmické cítění, taneční paměť a zpěv.
Předpokladem jsou základy klasického, lidového a moderního tance. Praktické taneční zkušenosti jsou vítány. Odpovídající zdravotní způsobilost podmínkou.
Kontakt
VUS ONDRÁŠ
Aktualizované 12.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Kultúra, umenie a tvorivá práca