Timepart Personalservice GmbH
Společnost Timepart Personalservice GmbH je zavedenou společností v Německu, která nabízí pracovní uplatnění na trhu práce od roku 2004. Naše pobočky jsou v Leipzig, Chemnitz, Rostock, Ludwigshafen. Pro naše nové pracovníky nabízíme atraktivní pozice v oblasti instalace a oblasti montáž.

Zámočník, Nástrojár

Náplň práce
- práce ve 2směnném provoze významného výrobního provozu zaměřeného na tváření kovů, montáže a spojování, přes konstrukci strojů a nástrojů až po povrchovou technologii v Marienbergu
- opravy, údržba a servis děrovacích a tvářecích nástrojů
- nezávislé odstraňování závad
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
14EU/hod Brutto
Iné výhody
- německou smlouvu na neurčito
- 14EU/hod Brutto
- zálohy týdně
- zaměstnáme i dvojici
Miesto práce
Nemecko
Marienberg, výrobní závod
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Prosím o zaslání životopisu na adresu: info@timepart.eu
Tel. číslo: 00 49 163 6651477
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- komunikaci v němčině
- zkušenost nástrojaře
- práce na PC
- čtení výkresů
- flexibilní
- auto a platný řidičský průkaz pro denní dojíždění
Aue 23-27
09112 Chemnitz
Německo
Kontaktná osoba: Nadja Brumeisenová
Telefón: 00 49 163 6651477
Aktualizované 12.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník