Pod Drnem s.r.o.

Čašník, servírka

Náplň práce
Práce zahrnuje práci za barem a v prostoru pro hosty:
- čepování a prodej piva a dalších nápojů
- prodej slaných a sladkých pochutin, cigaret
- obsluhu zákazníků podle jejich objednávek nebo u baru a inkaso tržeb
- používání pokladního systému Septim – tedy žádné počítání z hlavy
- přípravu jednoduchých pokrmů (hranolky, fritované pokrmy, atd.)
- úklid pracoviště a WC
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Až 120,- Kč/hod. + příplatky víkendy + práce v noci
Iné výhody
Nabízíme:
rozvinutí praktických dovedností
rozvíjení asertivního jednání a komunikačních schopností
slevu na nákup jídla a nealko nápojů v naší provozovně
zajištění práce i brigád na další roky
možnost koupání v přehradě a zapůjčení šlapadla zdarma v době volna
ubytování zdarma
Miesto práce
Česká republika
Pardubický kraj
Seč (Chrudim), Hoješín
Termín nástupu
1.4.2020
Informácie pre uchádzača
Pro hostinec Pod Drnem v Hoješíně u Seče
přijmeme servírku/číšníka, i nevyučené v oboru,
mzda až 120,-Kč/hod. + příplatky

Nacházíme se v obci Hoješín u Seče, asi 20 m od přehrady. Jsme sezónní hostinec (otevřeno duben až říjen) s venkovním posezením v přírodě. Letošní sezóna bude již 31. Našimi hlavními návštěvníky jsou chataři, turisté, rybáři, trempové apod.
Jsme dlouholetými členy Cechu hospodských Chrudim. Máme zajištěnou právní ochranu zaměstnanců vůči zákazníkům. Je zde možnost ubytování nebo přespání zdarma v nově zrekonstruovaném přízemí rodinného domu.
Vytváříme přátelské prostředí v rámci týmové práce. Nevyučené zaučíme. Náhled získáte na http://www.poddrnem.com/ - v rubrice Nabídka práce.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou – duben až říjen s pohyblivou pracovní dobou a kontem pracovní doby. Hlavně víkendy a prázdniny. Potřebné volno vykrýváme brigádníky.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadujeme:
komunikační schopnosti
příjemné a pohotové vystupování
upravený vzhled
paměťové schopnosti
loajálnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost
věk nad 18 let
Hoješín, 48
53807 Seč
Kontaktná osoba: Olga Havlíčková
Telefón: 777566053
Aktualizované 17.5.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka