Teva

Operátor

Náplň práce
• obsluha výrobních zařízení nebo balící linky
• vedení záznamové dokumentaci
• práce s řídícím systémem
• udržování čistoty a pořádku na pracovišti
• práce v osobních ochranných pomůckách
• dodržování zásad "správné výrobní praxe", bezpečnosti práce
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
22- 27000Kč
• kandidátům bez předchozích zkušeností s výrobou hrubý příjem minimálně ve výši 22 000 Kč včetně příplatků
• pro zkušené operátory nástupní mzdu od 24 000 Kč včetně příplatků
• motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy
• velmi čisté pracovní prostředí
• systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea
• 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
• nadstandardní příplatky
• roční bonusy
• nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování
• příspěvky na závodní stravování
• zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
Miesto práce
Moravskosliezsky kraj
Opava
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8 hod směny) nebo nepřetržitém provozu (12 hod směny)
• základní znalost práce na PC
• zodpovědnost
• samostatnost
• pečlivost
• čistý trestní rejstřík
Kontakt
Teva
Kontaktná osoba: Tunde Ostromova
Telefón: 0907102541
Aktualizované 5.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor