KOVAL SYSTEMS, a.s.
Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Robotník, Odihlovač

Náplň práce
- obshluha odihlovacieho a rovnacieho stroja (nastavenie hrubky plechu),
- manipulácia s plechmi (odoberanie kusov od stroja),
- koordinovanie pomocných pracovníkov na pracovisku.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
4,50 €/hod + príplatok za poobednú zmenu + príplatok závislý od výkonu a kvality práce zamestnanca
- práca v slovenskej spoločnosti s najmodernejšími výrobnými technológiami,
- čisté pracovné prostredie,
- koncoročné odmeny,
- odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch.
Miesto práce
Trenčiansky kraj
Beluša
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
- presnosť a manuálna zručnosť,
- výhodou platný preukaz VZV
- práca na 2 zmeny.
Krížna 950/10
01861 Beluša
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Baginová Martina
Telefón: +421 918 087 947
Aktualizované 11.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník