TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

ZVÁRAČ - Rakúsko

Náplň práce
Informácie o ponuke:
- v závislosti od zahraničného partnera – mzda je vyplácaná:
- Od 13,00 € - 15,30 € / hod. Brutto+ príplatky
- Od 3000 € - 3500 € Brutto / mes.
+ Diéty 26,40€ netto / plný deň / + 15€ deň netto príspevok na ubytovanie podľa Kolektívnej zmluvy
- Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15.temu v mesiaci
- 13. + 14. plat
- Záloha - je možná - po dohode so zamestnávateľom
- platená dovolenka
- príplatky za sviatky a za nadčasy
- po mesačnej skúšobnej dobe je pracovný pomer na neurčito
- Možné turnusy – krátky a dlhý týždeň
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca s nástupom ihneď
+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca:
Certifikáty
Zváračský preukaz podľa vybranej STN

nemecký - elementárna: A1 a A2

Náplň práce:
- Zváranie kovov, plastov, polymérov v súlade s technickou dokumentáciou.
- Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov.
- Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie.
- Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov.
- Kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok.
- Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave.

Benefity:
- Rakúska pracovná zmluva

Dĺžka praxe
aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:

fyzická zdatnosť

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, je potrebné nám zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v anglickom / nemeckom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu: info@prepravaosob-timexpress.sk
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3500 brutto / mesačne
Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo