TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

INŠTALATÉR - Holandsko

Náplň práce
Mzda:
• Mzda je vyplácaná týždenne
• Začínajúca netto od 375 € za týždeň, mesačne 1800 € - 2000 € (náklady na bývanie a zdravotného poistenia sú už odpočítané)
• Mzda je vyplácaná na účet, a aj na slovenský
• Záloha - je možná - po dohode so zamestnávateľom
• Nadčasy sú možné
• Po mesačnej skúšobnej dobe je pracovný pomer na neurčito
• Možnosť dlhodobej práce
• Možné turnusy – po dohode so zamestnávateľom

Stredné odborné vzdelanie v odbore inštalatér - vodovodné zariadenia /ŠP/
Stredné odborné vzdelanie v odbore inštalatér
Stredné odborné vzdelanie v odbore výroba v stavebníctve - inštalatér

Dĺžka praxe
aspoň 6 mesiacov

Vodičské oprávnenie:
Skupina B

Jazyk:
anglický - pokročilá: B1 a B2, akceptovaný je aj nemecký jazyk
Požiadavky:
• Vlastné vlastné náradie – výhodou
• Vodičský preukaz – výhodou
• Preukázateľné skúsenosti v oblasti, výrobne práce vo fasádnej technike
• Certifikát VCA je výhodou

Náplň práce:
• Kladenie rúr pre klimatizačné jednotky luxusných jácht.
• Čítanie technickej dokumentácie pre pochopenie návrhu inštalácií a spôsobu osádzania a pripájania rôznych zariadení.
• Opracovávanie trúbok rezaním, ohýbaním, zváraním a vyrezávaním závitov.
• Montovanie, demontovanie a vykonávanie údržby vodovodných, odpadových, plynovodných a vykurovacích rozvodov a zariadení.
• Vykonávanie skúšok tesnosti a tlaku podľa platných noriem.

Benefity:
- Holandská pracovná zmluva

Ubytovanie
• Zabezpečuje holandský zamestnávateľ– hotelové izby, rekreačné byty, domy - kompletne vybavené
• Zaplatená zamestnávateľom (čo najbližšie k práci)
• Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše sú k dispozícii ( môžte si vziať aj vlastné )
• internet WIFI je zabezpečený

Zdravotné poistenie
• štandartne sťahujú z výplaty podľa holandského zákona (94,64 € brutto za týždeň, 35 EUR netto za týždeň)

Doprava
• vlastné auto NIE je podmienkou, ale výhodou
• z pracoviska je preplácané cestovné

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, je potrebné nám zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v anglickom / nemeckom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu: info@prepravaosob-timexpress.sk
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1800 netto / mesačne
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Holandsko
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo