TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

Obkladač - Rakúsko

Náplň práce
Náplň (druh) práce
- pokladanie dlažby, obkladu a mozaík interiér, exteriér
- špárovanie
- dokončovacie práce
- obsluha bežného náradia (ručná rezačka)
- práca s rohovými lištami s následnou možnou úpravou

Ponúkané výhody
Druh pracovného pomeru: TPP - Rakúska pracovná zmluva

Mzda:

- v závislosti od zahraničného partnera – mzda je vyplácaná:
od 14,00 € / hod – do 15,50 € / hod. brutto

- pre pomocníkov – od 12,50 € / hod. brutto

+ Diéty 26,40€ netto / plný deň /
Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15.temu v mesiaci
13. + 14. plat
- Záloha - je možná
- 25 dní v roku - platená dovolenka
- príplatky za sviatky a za nadčasy
- Príspevok na bývanie 15,00€ netto na noc.

Zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:00 do 16:00
Práca na zmeny: turnusová práca
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Dĺžka praxe
aspoň 6 mesiacov
Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
fyzická zdatnosť
Cudzie jazyky:
nemecký - elementárna: A1 a A2
anglický - pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:
- Je potrebná aspoň minimálna znalosť nemeckého (na úroveň A2 ), Anglický jazyk je tiež akceptovaný
- ak je skupinka, tak aspoň jedna osoba sa musí dohovoriť
- Auto NIE je potrebné ale veľkou výhodou

Osobnostné predpoklady
spoľahlivosť
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
14,00 eur brutto / hod.
Miesto práce
Rakúsko
Informácie pre uchádzača
V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, stačí zaslať svoj štruktúrovaný životopis v nemeckom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu: info@prepravaosob-timexpress.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality