TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

Tesár - HOLANDSKO

Náplň práce
Náplň (druh) práce
• Tesárske práce
• Zakladanie stavieb a tesárskych konštrukcií podľa situačných a vykonávacích výkresov
• Presná implementácia podľa špecifikácií plánu
• Výroba, obnova, modernizácia a montáž drevených konštrukcií (krovy, drevené obklady, dvere, schody, …)
• Výstavba drevostavieb (zrubové, stĺpikové, panelové, …)
• Výstavba priečkových konštrukcií (drevené, CD profily, …)
• Osadzovanie okien, izolovanie stien a pod.
• Ručné a mechanické spracovanie v továrni a na stavbe
• Nezávislá práca v dielni a na staveniskách
• Manipulácia s konvenčnými ručnými a montážnymi nástrojmi
• Zhotovovanie, upravovanie, opravovanie, stavanie a montovanie debnení, základov, prekladov, pilierov a stropov
• Stropné a podlahové konštrukcie

Ponúkané výhody
- Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15.tému v mesiaci
- Záloha je možná – môžete si požiadať už po odpracovanom 1. týždni

Pracovný čas:

- 7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené, týždenne je to minimálne 38,5 hodín bez nadčasov
- Nadčasy sú možné, noc, dovolenka a nedeľný príplatok - platí sa min. 25%
- Vianočné a prázdninové peniaze
- Nezávislá a zodpovedná práca

Jazyk:
- Je potrebná aspoň minimálna znalosť anglického jazyka (na úrovni min. A2)
- ak je skupinka, tak aspoň jedna osoba sa musí dohovoriť

Vzdelanie:
- Stredné odborné vzdelanie v odbore výroba v stavebníctve – tesár alebo stavebný stolár

Ubytovanie
- ubytovanie je preplácané
- zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania (hotel, pension), izba s Wi-Fi

Zdravotné poistenie
- zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom

Doprava
- u niektorých zahraničných partnerov je preplácané cestovné zo Slovenska do Nemecka, po obdržaní dokladu
- v závislosti od vzdialenosti od pracoviska preplácané cestovné
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Požiadavky na zamestnanca
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Dĺžka praxe
aspoň 6 mesiacov
Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Cudzie jazyky:
anglický - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:
- vlastné auto NIE je podmienkou, ale výhodou
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 14 - 15 eur brutto / hod.
Miesto práce
Európa ostatné
Holandsko
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality