Scalibri, s.r.o.
Spoločnosť Scalibri sprostredkováva prácu a zákazky pre: zamestnancov, živnostníkov a malé kooperácie.

Obchodník, Predajca

Náplň práce
Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom kníh, hľadáme obchodníkov, ktorý majú skúsenosti s predajom D2D. Viac infa na 0944111800,
Svoje cv aj s fotkou nám zasielajte na personalne@scalibri.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500
Práca v prijemnom kolektíve, stabilná práca, možnosť karierneho rastu.
Miesto práce
Slovenská republika
Termín nástupu
Dohodou
Informácie pre uchádzača
Plat – fix 800,00€,
príspevok na auto 200,00€,
príspevok na dochádzku 200,00€,
provízia s predaja až do 700,00€.
Práca v prijemnom kolektíve
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Prax v obore: 1 roky.
Vyžadujeme spoľahlivosť, tímovú prácu a zodpovednosť.
A.Hlinku 46
92101 Piešťany
Kontaktná osoba: Personalne Scalibri
Telefón: +421944111800
Aktualizované 25.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca