Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

AUTOMECHANIK autorizovaného motoservisu

Náplň práce
- servisné prehliadky
- záručné a pozáručné opravy a diagnostika motocyklov, skútrov a štvorkoliek špičkových značiek
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000-1500€ (mzda je viazaná na dosiahnutý výkon)
Iné výhody
- motivačné ohodnotenie podľa výkonu
- práca v mladom kolektíve a v super modernom prostredí
- špecializované vzdelávania s možnosťou získať certifikát
- zamestnanecké zľavy
Miesto práce
Slovenská republika
Prešovský kraj
Bardejov
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
Práca je ponúkaná na plný úväzok, prípadne živnosť.

Prosíme všetkých uchádzačov aby posielali svoje životopisy iba v prípade, že majú skúsenosti v danom obore. Hľadáme technicky zručného odborníka, ktorého sme ochotní náležite zaplatiť. Nehľadáme človeka bez praxe v danom obore.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
A, B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- vodičský preukaz A,B
- počet praxe v danom obore min. 2 roky
- skúsenosti s opravou motocyklov, flexibilita, schopnosť samostatne pracovať

Vzdelanie v odbore: Oprava automobilov alebo motocyklov
Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421 917 489 713
WWW: www.p-r.sk
Aktualizované 1.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Auto - moto

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Služby a remeslá