ITS Group - Industrial & technical solutions s.r.o

Klampiar, pokrývač

Náplň práce
Izolatér
Firma ITS Group hľadá do svojho tímu šikovných a skúsených izolatérov a klampiarov na prácu v Nemecku
Práca je na živnosť.

Požiadavky pre uchádzačov:
-skúsenosti s montážou izolácii vrátane oplechovania - klampiarskych prác ( armaflex , vata,... )
-zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka aspoň jedného z partie nutná
-živnostenský list
-prax v odbore izolatér, klampiar

Platové podmienky: 16-18 eur/hod podľa skúseností

V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3000
Miesto práce
Nemecko
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontaktná osoba: Andrea Kosorínová
Telefón: 0905983431
Aktualizované 7.5.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Klampiar, pokrývač