Data servis - informace s.r.o.
Spoločnosť Data Servis je jednotkou v medzinárodných prieskumoch na trhu gastronomických podnikov (HORECA segment). Spolupracujeme s poprednými spoločnosťami pôsobiacimi na trhu gastronómie, pomocou prieskumov trhu monitorujeme najnovšie trendy v gastronómii a podporujeme obchodné aktivity našich klientov. Na trhu gastronómia a prieskumov trhu pôsobíme už takmer 20 rokov.

Brigádnik, Marketingový pracovník, Kontrolór, Anketár/ka - vyplňování dotazníků online

Náplň práce
Hľadáme externých spolupracovníkov - anketára

Náplň práce: monitoring ponuky a spotreby nápojov v gastronomických zariadeniach.

Online dotazník sa vypĺňa priamo na prevádzkach.

Odmena 9 Euro / dotazník.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
9 €
Iné výhody
- stabilný brigádu / dlhodobý privýrobok
- prácu, v ktorej ste pánom svojho času
- rast mzdy pri dlhodobej spolupráci
- vhodné pre mamičky na MD, dôchodcov alebo študentov
- anketári naberáme po celej slovenských republike.
Miesto práce
Prievidza
Trenčiansky kraj
Topoľčany
Nitriansky kraj
Slovenská republika
V okolí a mieste bydliska
Termín nástupu
dle dohody
Informácie pre uchádzača
Informácie o spracovaní Vašich osobných údajov, o lehotách uchovávania Vašich osobných údajov a o výkone Vašich práv v súlade s požiadavkami GDPR nájdete na www.data-servis.eu/gdpr.
Požadované vzdelanie

Vodičský preukaz výhodou, nie podminkou.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- vek nad 18 rokov
- bezúhonnosť
- základná znalosť práce na PC (Word, Excel)
- komunikatívnosť
J.Milca 11
010 01 Žilina
Slovenská Republika
Kontaktná osoba: Jana Kohutová
Telefón: +421 951 472 387 ; +420734681362
Aktualizované 14.1.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kontrolór