Slovakantie s.r.o

Zatepľovancie práce - Nemecko

Náplň práce
Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie na zatepľovanie fasád do Nemecka ( MNÍCHOV)

Popis pracovnej ponuky
- Zatepľovanie fasády budov
- Vonkajšie a vnútorné stavebné práce
- Práca na živnosť/ A 1 formulár
- Ubytovanie a cesta zabezpečená a hradená nemeckým zamestnávateľom
- Fakturácia každých 14 dní, splatnosť faktúry 3 dni

Požiadavky na zamestnanca
- Prax v odbore
- Vlastné pracovné oblečenie
- Pracovné pomôcky (výhodou)
- Základy nemeckého jazyka ( aspoň jeden z partie)

Miesto výkonu práce: Nemecko – Mníchov

Platové podmienky: 22 EUR za 1m2 vykonanej práce

Termín nástupu: IHNEĎ

V prípad záujmu o túto pracovnú ponuku je nutné zaslať Váš životopis na toptalents.sk@outlook.com alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0907 378 055.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
22 EUR - 1m2
Miesto práce
Nemecko
Mnichov
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Telefón: 0907378055
Aktualizované 15.5.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality