Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

ELEKTROMECHANIK – BALENIE v Liptovskom Hrádku

Náplň práce
Hlavné pracovné činnosti:
• Práca s výrobnou dokumentáciou a s pracovnými postupmi pre elektrotechnické výrobky a systémy.
• Príprava a rozdelenie materiálu pre finalizáciu a balenie.
• Finalizácia a balenie systémov podla pridelenej dokumentácie.
• Kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie.
• Zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie.
• Udržiavanie pridelených miest podľa štandardu 5S.
• Mechanická úprava dielov použitých dielov (ak je potrebné podľa dokumentácie).
• Praca s pridelenymi baliacimi zariadeniami.

Zodpovednosť:
• Zodpovedá za dodržiavanie ustanovení vyplývajúcich z QMS.
• Zodpovedá za dodržiavanie kvality v rámci EMS.
• Zodpovedá za zariadenia jemu zverené náradie a pomôcky..
• Zodpovedá za plnenie prac. činností vyššie uvedených.

Právomoci:
• Práca z nezhodným výrobkom.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
656€ - 736€/mesačne v čistom (mzda je ovplyvnená výkonom a pracovným fondom)
Miesto práce
Slovenská republika
Žilinský kraj
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosíme všetkých uchádzačov aby zasielali svoje životopisy na: z.salajova@p-r.sk prípadne nás kontaktovali na tel. čísle 0917 489 713
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- SŠ ukončené
- prax 1 rok
Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421 917 489 713
WWW: www.p-r.sk
Aktualizované 1.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Elektrotechnika a energetika