MF & LK Personalservice GmbH
Sme personálna agentúra poskytujúca zamestnanie v Nemecku v rôznych oblastiach, predovšetkým zdravotníctvo, gastronómia a hotelierstvo.

Opatrovateľ

Náplň práce
Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov v pečovateľskom dome. Jedná sa o základné pomocné práce okolo starších ľudí.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1800 EUR/ mesiac
Iné výhody
- nemecký zamestnávateľ
- nemecká zmluva
- ubytovanie zdarma
- žiadne poplatky
- jedná sa o serióznu dlhodobú pracovnú ponuku.
- informácie: 0904843815
Miesto práce
Nemecko
Lipsko
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
-Treba ošetrovateľský kurz, osvedčenie- certifikát
- Nemecký jazyk B1 a lepšie
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Chuť pracovať.
Rešpektovanie ľudského života a dôstojnosti každého človeka.
Puschkinstr. 66
06869 Coswig (Anhalt)
Nemecko
Kontaktná osoba: Lukáš Kabát
Telefón: +421904843815
Aktualizované 30.11.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ