ATENA - PERSONAL s.r.o.
Spoločnosť ATENA je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.

Operátor

Náplň práce
Voľné pracovné pozície sú v 3-zmennej prevádzke pre operátorov v automobilovej výrobe vo zvarovni, lakovni, lisovni, montážnej linke a logistike, prípadne na kontrole kvality.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1035
zálohy už po prvých 3 dňoch, bezplatné ubytovanie prvé 3 mesiace, príspevok na dopravu 3 € za odpracovanú zmenu, 13. plat, doprava je zabezpečená z miest: Trnava, Hlohovec, Brestovany, Senica, Bučany, Jablonica, Trstín, Lovčice, Boleráz, Šurovce, Zelenice a Šulekovo.
Miesto práce
Trnava
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosím píšte správu alebo volajte na 0905 670 348.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ochota pracovať na zmeny, manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav, výška nad 162 cm.
Komenského 1207/13
05001 Revúca
SR
Kontaktná osoba: Kamila Hrnečková
Telefón: 0905670348
Aktualizované 3.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor