TEDY, s.r.o.

Operátor

Náplň práce
Obsluha strojov so základnou znalosťou obsluhy PC
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
130 Kč/hod
Iné výhody
- Práca v čistom prostredí
- Zaistenie prepravy na pracovisko, prípadne ubytovanie alebo pomoc s presťahovaním
- Príspevok na ubytovanie vo výške 3.000 Kč za každý celý odpracovaný mesiac
- Pravidelné navyšovanie mzdy podľa výkonu (tarifné stupne)
Miesto práce
Česká republika
České Budějovice
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Užívatelská znalosť práce na PC, prax v automotive výhodou, prax na podobných pozíciách výhodou
- Ochota presťahovať sa do Českých Budějovic
Petrská 1168/29
110 00 Praha 1 - Nové město
Kontaktná osoba: Dubovická
Telefón: 0800726787
Aktualizované 31.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor