Private Financial Bank Dr. Massimiliano Locorotondo S.p.A.
Leasingová spoločnosť

Manažér, Social Media Manažér

Náplň práce
Nová leasingová spoločnosť na Slovensku, ktorej vlastníkom je Talianska Banková skupina (Private Fiancial Bank Dr. Massimiliano Locorotodno S.p.A.), otvárajúca kancelárie v Bratislave a Púchove, ponúka prácu pre:

10 Social Media Manažérov
- vyžadujeme ukážku dovednosti

Jazykové znalosti:

Vynikajúce znalosti anglického jazyka (C2)
Taliánsky jazyk - výhodou
Iné jazyky – vítané

Iné znalosti:
používanie PC - užívateľ

Iné požiadavky na zamestnanca:
Vybraní kandidáti podstúpia povinný kurz v hodnotě 890Eur na vlastné náklady, ktoré im budú kompletne preplatené postupne s vyplatením prvej, druhej a šiestej mzdy. Kurz bude prebiehať v anglickom alebo talianskom jazyku, so začiatkom v Septembri 2020 a bude trvať 3 týždně.

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3460 Eur brutto
Ako bonus ponúkame zamestnancom osobné požičky s nižšími úrokmi

Druh pracovného pomeru: trvalý po 1 roku
Miesto práce
Bratislava
Púchov
Termín nástupu
Október/November 2020
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou

Bratislava
Kontaktná osoba: Blanka Holainova
Telefón: 0910768991
Fax: (+39)02 94750406
Aktualizované 4.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér