D&D Invest

CNC programátor, Operátor, Press Brake Operator

Náplň práce
Location: Finland. Turku,
Vacancies: 5
Job Type: Full-time + overtime hours are available

Searching for skilled operators. Must be able to read and interpret mechanical drawings or fabrication prints as needed for accurate and safe brake operation.

Press brake/bending machines ( you can use one of these machines )
- Amada
- Aliko
- Trumpf
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2500€
Iné výhody
Additional Information / Benefits
- Free pension
- Health Insurance
- Vacation money +9%/h (13 months salary)
- The employer organizes accommodation.
- long contract
- free insurance and social security in Finland + EU.
Miesto práce
Európa ostatné
Informácie pre uchádzača
D&D Invest
Helsinki, Finland.
+358400862837
www.scandinavianjob24.com
info@scandinavianjob24.com
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Minimum 1-3 years’ press brake experience
- Setting up and Operating
- Basic knowledge of english language.
- EU-Citizenship
Kontakt
D&D Invest
Kontaktná osoba: Jari Tiitto
Telefón: +358400862837
Fax: +358400862837
Aktualizované 6.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: CNC programátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor