AnastasiaDate
Anastasia date je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka platené online dating služby predovšetkým v Európe. Táto spoločnosť úraduje na trhu už od roku 1993 s miliónmi spokojných užívateľov a klientov.

Obchodný zástupca, Telefonista, Brigádnik, Moderator chatu

Náplň práce
Si slecna ktorá je milá komunikatívna a nesputana??

Zarob si popri štúdiu alebo praci mimoriadny nadštandardný príjem.

Tvoja odmena by závisela na čase, ktorý si ochotná stráviť online. Základne ponúkam 6eur/hod no postupom casu aj viac.

Čo od vas ocakavam?
Aspon 2-3 hodiny online denne. Ide o jednoduchu moderaciu chatu, odpisovania na spravy a maily.

Čo ponúkam?
Maximálnu časovú flexibilitu, nie si viazaná na určitý pracovný čas ten je tiež na dohode. V prípade záujmu mi prosim napiste mail na jakub.pa27@gmail.com a ja vam poslem formular a blizsie info.

Ak by si mala akékoľvek otázky neváhaj ma kontaktovať obratom ti odpoviem

Za tvoju reakciu vopred ďakujem
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
6 eur/hod
Iné výhody
Náplň práce:
- komunikujete so zahraničnými klientmi
- vyberáte si klientov, ktorych chcete oslovovať,
- určujete si pracovný čas.
Miesto práce
Slovenská republika
kdekoľvek
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Požiadavky:
- ovládať perfektne AJ
- profesionálny prístup,
- motivácia na sebe pracovať,
- vedieť sa predať,
- komunikatívnosť,
- vytrvalosť,
- 18+
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Prievozska 14A
821 09 Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Jakub Patrik
Telefón: +421908723667
Fax: 000
Aktualizované 9.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Telefonista

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik