Bestcare24 GmbH

Opatrovateľ

Náplň práce
❗Hľadáme kvalifikované a zodpovedné opatrovateľky s komunikatívnou nemčinou na 24 hodinové opatrovanie.
V prípade záujmu nás kontaktujte od Pondelka do Piatka od 8:00 do 15:30 hodine na tel. čísle 0918 395 113, 0043/69914525229 alebo e-mailom na info@bestcare24.sk☎️
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
80
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Nemecký jazyk
Sechskrügelgasse 2 | Top 13
1030 Wien
Rakúsko
Telefón: 00421918395113
Fax: + 43-1-235 05 24-30
Aktualizované 16.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ