Diamanti Agency

Hľadáme obkladačov do Nemecka.

Náplň práce
Ponúkame :

• Prácu pre prosperujúcu a stabilnú spoločnosť.
• Dlhodobú spoluprácu.
• Mzda – 20 €/h.
• Fakturácia 14/21.
• Možnosť zálohy.
• Možnosť nadčasov.
• Pracovne náradie zabezpečené.
• Ubytovanie zabezpečené, nie je hradené.
• Turnusová práca.
• Nástup do práce možný ihneď.
• Miesto výkonu práce 08529 Plauen, Nemecko.

Požadujeme:

• Živnostenský list + A1.
• Prax v obore.
• Zodpovednosť, lojálnosť, flexibilitu a chuť pracovať .
• Znalosť pracovnej nemčiny.
• Pracovnú obuv, oblečenie a ochrannú prilbu.
• Vlastný automobil výhodou.

V prípade, že Vás ponuka zaujala prosíme o zaslanie životopisu na e-mailovú adresu: info@diamantiagency.com taktiež v prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0908 411 959.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
20
Miesto práce
Nemecko
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Telefón: 0908 411 959
Aktualizované 18.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality