MEUS s.r.o.
Obchodná firma MEUS s.r.o., vznikla v roku 2005. Od zaciatku pôsobenia na Ceskom trhu sa firma špecializovala na docasné pridelenie zamestnancov zo Slovenskej a Ceskej republiky, neskôr z Bulharskej republiky v oblasti strojárstva, kovovýroby a iné výrobné-odborné profesie na území CR .

Brusič, Robotník, Kontrolór

Náplň práce
Kontrola a obrusovanie liatinových odliatkov pre brzdové systémy osobných a nákladných áut. Vizuálna kontrola výrobkov na páse; vyhodnotenie potreby obrúsenie. Brúsenie prebytočného materiálu na odliatkoch pomocou stojanovej alebo ručnej brúsky, prípadne oklepávanie kladivom.
Nebrúsi sa každý kus! Nástupná mzda 120 Kč/hod.; po 200 hod. navýšenie na 130 Kč/hod. v čistom., po odpracovaní skúšobnej doby 135 kč, po 6. mes. 140 kč/hod. , po roku navýšenie na 145 kč/ hod. v čistom
+ 15 kč / hod. za nočné smeny
Denná zmena od pondelka do piatku 12 hod. zmeny
Nočná zmena od nedele do piatku, v nedeľu sa pracuje od 22.00 hod. do 06.00 hod., od pondelka 12 hod. zmeny.
Pozícia vhodná aj pre ľudí bez praxe, možnosť zaučiť sa.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
v texte
Iné výhody
Nástupná mzda 120 Kč/hod; v čistom
• po 200 odpracovaných hodinách 130 Kč/hod; v čistom
• po skúšobnej dobe 135 kč/ hod v čistom a po 6 mes. 140 kč až 145 Kč/hod v čistom
• príplatky za nočné + 15 kč/ hod od 22:00 hod.
• kvartálne prémie do výšky 4 000 kč
• práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• turnusová práca - 20 dní v práci a 8 dní doma (pravidelné turnusy)
• po dohode možnosť nadčasov
• príspevok na stravu: 41 Kč/obed dopláca zamestnávateľ , zamestnanec má obed za 34 kč, v prípade 12 hod. zmeny príspevok aj na večeru 41 kč/večera.
• ubytovanie zabezpečené, hradí MEUS s.r.o.; prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok na ubytovanie 3 500 Kč pri odpracovaní 200 hodín, inak sa príspevok alikvotne prepočítava
Miesto práce
Juhomoravský kraj
Brno
Termín nástupu
03.08.2020
Informácie pre uchádzača
pred nástupom do práce je potrebné, aby mal uchádzač výpis zo zdravotnej dokumentácie alebo celú zdravotnú kartu so sebou. V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail: info@meusgroup.eu alebo job@meusgroup.eu. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- dobrý zdravotný stav (lekárska prehliadka)
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
Kontakt
MEUS s.r.o.
tr. Kpt. Jaroše 1944/31
602 00 Brno
Ceská republika
Telefón: 0948008683
Aktualizované 21.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brusič

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kontrolór