MEUS s.r.o.
Obchodná firma MEUS s.r.o., vznikla v roku 2005. Od zaciatku pôsobenia na Ceskom trhu sa firma špecializovala na docasné pridelenie zamestnancov zo Slovenskej a Ceskej republiky, neskôr z Bulharskej republiky v oblasti strojárstva, kovovýroby a iné výrobné-odborné profesie na území CR .

Operátor, Robotník, Montážnik, montér

Náplň práce
Opracovanie už vyrobených vaní, sprchových vaničiek a masážnych systémov.
Náplňou práce je: leštenie, natieranie, kontrolovanie, balenie a kompletná úprava vyrobených produktov.
Mzda 115 kč/hod. v čistom + 2 000 kč dochádzkový bonus nad 200 hod./mesiac.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 800 do 1 000 eur v čistom
Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo možnosť pracovať bez turnusového voľna.
12 hod. pracovné zmeny - denné ( od Pondelka do Piatku)
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie je nové s kompletnou vybavenosťou.

Ubytovanie zabezpečené - zadarmo, platí firma, v prípade vlastného ubytovania príspevok na privát 3 500 kč/mesiac.
Zálohy - na prvý týždeň si zobrať vlastné peniaze, po prvom odpracovanom týždni máte nárok na zálohu 1 000 kč – 1 500 kč.
Miesto práce
Juhomoravský kraj
Suchý
Termín nástupu
02.08.2020
Informácie pre uchádzača
Pred nástupom do práce je potrebné mať výpis zo zdravotnej dokumentácie, ide sa na vstupnú lekársku prehliadku.
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Váš Životopis na job@meusgroup.eu alebo volajte na tel.číslo 0911 886 924 alebo 0948 008 683.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- manuálnosť
- zručnosť
- spoľahlivosť
- chuť pracovať
Kontakt
MEUS s.r.o.
tr. Kpt. Jaroše 1944/31
602 00 Brno
Ceská republika
Telefón: 0948008683
Aktualizované 21.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér