CentralWork

Skladník/vodič VZV do skladu s oblečením v Prahe

Náplň práce
-príprava, štítkovanie a balenie tovaru podľa objednávok,
-2 zmenná prevádzka, ranná a popoludňajšia smena alebo len nočné smeny (8 hod.),
-miesto výkonu práce: Praha- východ (Česká republika),
-prax na VZV skupina G je podmienkou, platný preukaz nevyžadujeme
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
26 500 - 34 000 Kč/mesiac
Iné výhody
mzda 26.500/brutto + príplatky podľa ZP + bonusy
BONUS za dochádzku,
náborový BONUS - pri odpracovaní 1 mesiaca vo výške 1.000Kč,
náborový BONUS - pri odpracovaní 2 mesiacov vo výške 1.500Kč,
náborový BONUS - pri odpracovaní 3 mesiacov vo výške 2.000Kč,
dotované ubytovanie zabezpečené,
DOPRAVA z/do práce zabezpečená,
-zabezpečené DOTOVANÉ obedy za 10 Kč,
-nápoje a ovocie na pracovisku zdarma,
-práca bez sprostredkovateľských poplatkov,
-zálohy týždenne,
-zaujímavá práca v mladom kolektíve.
Miesto práce
Praha
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Aktuálny životopis zasielajte na e-mailovú adresu: nabor@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačo
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
-chuť pracovať,
-trestná bezúhonnosť,
-dobrý zdravotný stav.
Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 21.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel