MASTRA s.r.o.

MONTÉR OCEĽOVÝCH KONŠTRUKCII

Náplň práce
Pre dlhodobú spoluprácu hľadáme montérov oceľových konštrukcii. Práca v rámci EU.
Požadujeme prax pri obsluhe plošín, viazačský preukaz, pracovné skúsenosti vo výškach .
Práca pre jednotlivcov aj skupiny kde podmienkou je jeden nemecký hovoriaci.
Platobné ohodnotenie od 11 do 14€ cesta a ubytovanie hradené.
Viac informácii telefonický na čísle: 0951 185 267
Životopisy zasielajte na email: prilezitostipraca@gmail.com
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
13
Miesto práce
Zahraničie
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Štefánikova 3163
08501 Bardejov
Telefón: 0948626768
Aktualizované 23.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel