AktivPersonal
Sme spoločnosť s viac ako 10-ročnou pôsobnosťou na trhu, ktorá sprostredkúva prácu do nemecky hovoriacich krajín.

Inštalatér

Náplň práce
Hľadáme 4-6 inštalatérov/kurenárov na živnosť so štandartným náradím a autom na projekt do mesta Mainaschaff (neďaleko Aschaffenburgu), aspoň jeden z dvojice/ partie musí ovládať pracovnú nemčinu.

MAINASCHAFF (menšie mesto neďaleko Aschaffenburgu):
- nástup: ASAP (od 3.8.2020)
- dĺžka projektu: min. do konca roka 2020 s možnosťou predĺženia
- druh práce: ide o prácu v Logistickej hale (kúrenie, podlahové kúrenie, sanita, pokladanie rúr-klimatizácie)

POŽADUJEME:
- otvorenú živnosť
- prax a skúsenosti
- vlastné auto a základné náradie
- aspoň jeden z dvojice/partie musí ovládať pracovnú nemčinu

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel.čísle: +421 904 777 758 alebo na email: jurenkova@aktivpersonal.eu

TEŠÍME SA NA VÁS!
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
až do 21,50 €
Iné výhody
možnosť pracovať aj v soboty
- vybavenie všetkých potrebných dokumentov na prácu v zahraničí
- podpora v prípade akýchkoľvek problémov (email,telefonicky)
- sme stabilná firma s viac ako 10 - ročnou pôsobnosťou na trhu
- sadzba: až 21,50 €/ hod.
Miesto práce
Nemecko
Mainaschaff (blízko pri Aschaffenburgu)
Termín nástupu
ASAP - od 3.8.2020
Informácie pre uchádzača
Radi príjmene spoľahlivého človeka na živnosť, ktorému dokážeme sprostredkovať dlhodobú prácu v zahraničí.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Marka Aurélia 65/9
91101 Trenčín
Kontaktná osoba: Jurenková
Telefón: +421 904 777 758
Fax: jurenkova
Aktualizované 29.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Inštalatér