VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Práca na Morave - operátor výroby

Náplň práce
Práca v oblasti telekomunikačných technológií.
Náplň práce:
- obsluha strojů
- jednoduchá, nenáročná manuální montáž, kterou vás naučíme
- výstupní kontrola
Co vám můžeme nabídnout:
- mzda 21.000 - 23.000,- Kč brutto měsíčně
- navýšení základní mzdy po zkušební době
- práce ve dvousměnném nebo třísměnném provozu
- příplatky za směnný provoz a nadstandardní příplatky za práci o víkendu
- dotované stravování
- 25 dní dovolené ročně
- dotované ubytování pro přespolní uchazeče
Požadavky:
- pozitivní přístup k práci
- dobrý zdravotní stav a schopnost práce v noci
- manuální zručnost
Délka pracovního poměru:
Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky:
Čeština (Mírně pokročilá), Slovenština (Mírně pokročilá)
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.
Email: maria.vladex@gmail.com Tel.č.: +421950755957

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
21000-23000 Kč/mes.
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
možnosť turnusovej práce
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Maria