súkromná firma

Administratívny pracovník

Náplň práce
Do nasej firmy🏢 prijmeme pracovnika na jednoduchu administrativnu pracu. Naplnou prace je vybavovanie e-mailov, telefonatov a zverejnovanie inzeratov. V nasej sukromnej firme si priemerny pracovnik zarobi tyzdene 200 💶 zavisi od snahy.

Ponukame ti moznost karierneho rastu v nasej sukromnej firme ‼️‼️

Jednoduchu administrativnu pracu mozes vykonavat z pohodlia domova.

Termin nastupu je mozny ihned. Druh pracovneho pomeru brigada. Praca je vhodna pre absolventov, studentov, ktory dovrsili vek 18 rokov, mamicky na materskej dovolenke a dochodcov.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
800€
Iné výhody
- flexibilny pracovny cas 🕜‼️
Miesto práce
Slovenská republika
práca na doma
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť
19
06401 Stará Ľubovňa
Kontaktná osoba: Tomáš Koky
Telefón: 0951137931
Aktualizované 27.8.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník