MASTRA s.r.o.

Zvárač

Náplň práce
Pre prácu v Českej republike hľadáme skúsených potrubárov a zváračov TIG 141/8. Projekt v trvaní dvoch rokov s nástupom v januári 2020. Požadujeme aspoň 5 ročnú prax vo farmaceutickom (alebo potravinárskom) priemysle a v prípade potrubárov znalosť izometrie.
Možnosť zamestnať sa jednotlivo alebo ako skupina 1 zvárač + 3 potrubári.
Platobné ohodnotenie: TPP: 11,- / hod. a živnosť: 13,-/ hod.
Ubytovanie a doprava hradená spoločnosťou.
Životopisy zasielajte na personal@mastra-sro.eu alebo nás kontaktujte na tel. č. 0948 626 768
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
11
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
11.1.2021
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Štefánikova 3163
08501 Bardejov
Telefón: 0948626768
Aktualizované 15.12.2020

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač