TODA s.r.o.

Projektant

Náplň práce
Dobry den,
hladam projektanta a konzultanta k jednoduchej zeleznej stavbe s jednoduchym betonovym zakladom.
Konzultacie k navrhu riesenia a stavebnemu postupu.
Itinerar poloziek a prac k rozpoctu.
Nacrt a zakreslenie dohodnutej realizacie.
Konzultacie, alebo podklady k postupu realizacie stavby.

Pripadne podklady pre ziadost o rozhodnutie o umiestneni jednoduchej stavby. Ak mate stavebnu peciatku tak super. Ak nie, nevadi.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
Bratislavský kraj
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Absolvent stavebnej strednej odbornej skoly s maturitou, alebo vysokej skoly stavebneho smeru.
Kontakt
TODA s.r.o.
Eisnerova 6132/17
84107 Bratislava
Kontaktná osoba: Tomas Darvasi
Telefón: 0940827950
Aktualizované 18.12.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektant