VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Obsluha - Operátor robota / Brandýs nad Labem, ČR

Náplň práce
Nabízíme volná pracovní místa u našeho zákazníka BOSAL ČR, který se zabývá výrobou výfukových systémů pro automobilový průmysl.

Co budete dělat?
• Obsluhovat svářecí stroj na výrobní lince.
• Vkládat jednotlivé kovové díly do předem připravených pozic.
• Po skončení operace vyndávat hotové díly ze stroje.
• Kontrolovat sváry.
• Provádět přípravu na další operaci stroje.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
120 - 165 Kč / hod
Iné výhody
• Průměrný čistý výdělek až 154 Kč/hod.
• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Variabilní složku mzdy 0 - 14 %.
• Roční odměnu 6 000 Kč.
• 5 dní dovolené navíc.
• Stravenky v hodnotě 120 Kč.
• Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování až 3 500 Kč.
• Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
• Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.
Miesto práce
Česká republika
Brandýs nad Labem
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• SOU technického směru.
• Praxi v obsluze svařovacích robotů min. 1 rok.
• Trestní bezúhonnost.
• Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.

Pošli životopis na emial: job@work-service.eu
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Vladex
Telefón: +421911648855
Fax: +421911648855
Aktualizované 26.1.2021

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Auto - moto