VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Skladník - Brandýs nad Labem, ČR - Platný průkaz VZV

Náplň práce
• Manipulovat s komponenty (70 %) a hotovými výrobky.
• Naskladňovat, vyskladňovat dle dokumentů do skladových pozic.
• Nakládat / vykládat kamiony (30%).
• Manipulovat s velkoobjemovými břemeny (klece s výfuky).
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
21 505 Kč/ měsíc
Iné výhody
• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Základní mzdu až 21 505 Kč/měsíc.
• Variabilní složku mzdy 0 - 14 %.
• Roční odměnu 6 000 Kč.
• 5 dní dovolené navíc.
• Stravenky v hodnotě 100 Kč.
• Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování až 3 500 Kč.
• Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
• Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.
Miesto práce
Česká republika
Brandýs nad Labem
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• Odborné vyučení bez maturity.
• Platné oprávnění pro řízení VZV - W1 a D (možnost obnovení/vystavení).
• Schopnost čtení a orientaci ve skladových dokumentech.
• Trestní bezúhonnost.
• Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
• Praxi min. 1 rok ve skladovém hospodářství.
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Vladex
Telefón: +421911648855
Fax: +421911648855
Aktualizované 27.1.2021

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Auto - moto