ALLATYR s.r.o.
Obchodná spoločnosť, eshop, vzťahový marketing

Obchodný manažér, Obchodný zástupca

Náplň práce
Peedaj produktov cez globálny eshop.
Predávame špičkový produkt švédskej spoločnosti bez akýchkoľvek obmedzení na SLovensku aj po celom svete z domu len cez internet a telefón.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
v texte
Náš produkt potrebuje každý od narodenia až do konca života .
Platový priemer v 1. mesiaci 600 eur, v 2. mesiaci 800 eur, v 3. mesiaci 1200 eur, ďalej progresívny rast podľa obrat- .po 1 roku priemerne 4000 eur. mesačne
Zaškolenie a aktívna pomoc od manažmentu.
Predaj expanduje aj počas lockdownov !
Miesto práce
Slovenská republika
Pracujeme z domu cez internet a telefon
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Najlepšia ponuka práce na pracovnom trhu na Slovensku, ale aj na globálnom trhu.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Hľadáme ľudí, ktorí majú ciele, chcú v živote niečo dosiahnuť, sú ochotní a schopníí vzdelávať sa a vytrvale pravidelne pracovať na dosiahnutí svojich naplánovaných cieľov.
Rudlovská 53
97401 Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Milan Sedliak
Telefón: 0915997656
Aktualizované 9.1.2021

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca