CentralWork

Skladník, Gáň - ubytovanie, doprava a stravné lístky zadarmo

Náplň práce
• práca v 3-smennej prevádzke,
• balenie a štítkovanie tovaru,
• vychystávanie tovaru podľa objednávok,
• práca so scanerom,
• možnosť nadčasov,
• práca na HLAVNÝ pracovný pomer,
• Pozícia vhodnejšia pre MUŽOV!!!

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
881€
• mzda 3,82€/hod. + bonusy + príplatky podľa Zákonníka práce, mesačne až 881€
• mesačné BONUSY až do výšky 10%,
• ubytovanie ZADARMO,
• doprava do práce ZADARMO,
• stravné lístky ZADARMO,
• zálohy poskytujeme týždenne,
• výplata vždy načas.

Doprava ZADARMO zabezpečená zo smerov:

• Šaľa - Kráľová n/Váh. - Kajal - Galanta - Nebojsa,
• Šaľa - Močenok - Horná Kráľová - Hájske,
• Selice - Trnovec nad Váhom - Šaľa - Dlhá nad Váhom - Šoporňa - Pata,
• Horný Čepeň - Stredný Čepeň - Šintava - Sereď - Dolná Streda - Váhovce,
• Pezinok - Viničné - Senec - Boldog - Réca - Veľký Grob - Pusté Úľany - Nový Dvor,
• Kráľová pri Senci - Jelka - Veľké Úľany - Sládkovičovo - Veľká Mača,
• Komárno - Kameničná - Kolárovo - Neded - Vľčany - Žiharec - Tešedíkovo - Diakovce - Matúškovo,
• Veľký Meder - Okoč - Topoľníky - Trhová Hradská - Trstice - Kráľov Brod - Dolné Saliby - Horné Saliby,
• Dunajská Streda - Veľké Dvorníky - Jahodná - Tomášikovo - Vozokany - Mostová - Čierny Brod - Košúty
Miesto práce
Galanta
Gáň
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
• dobrý zdravotný stav,
• manuálna zručnosť,
• flexibilita

Aktuálny životopis zasielajte na emailovú adresu: nabor@centralwork.eu
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• čistý register trestov
Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 23.1.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník