Traust s.r.o.

Vodič vysokozdvižného vozíka, Pracovník v sklade s platným preukazom na obsluhu VZV

Náplň práce
Ponuka práce - Boleráz /Trnava/- potravinársky priemysel.
Ponúkame prácu na 3 zmeny s nástupom - ihneď
Mzda od 1180€/mesiac brutto - práca je na dohodu s týždenným vyplácaním
Možnosť pracovať aj na živnosť
Náplň práce:
- manipulácia s baleniami maltodextrínu
- presuny big bagov s VZV
- udržiavanie čistoty na pracovisku
Benefity:
- týždenne vyplácanie
Požadujeme:
- platný preukaz na obsluhu VZV skupiny W1, A1.
- doklad o zdravotnej spôsobilosti a ostatné školenia Vám zabezpečíme.
V prípade záujmu nás kontaktujte emailom praca@traust.sk alebo na tel. čísle 0907 171 888 od 9:00 do 17:00 hod. cez pracovné dni..
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
1180€/brutto
Miesto práce
Trnava
Boleráz
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie

91701 Trnava
Slovensko
Telefón: 0917 920 781
Aktualizované 20.5.2022

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka