Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Prevádzkový pracovník kaviarne

Náplň práce
Spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom motocyklov, skútrov a štvorkoliek značiek Kawasaki, Polaris, Goes, Stels a tiež predajom príslušenstva k motocyklom a vybavením pre jazdcov hľadá do novootvorenej samoobslužnej kaviarne zodpovedného pracovníka na pozíciu prevádzkový pracovník kaviarne!

Čo bude tvojou úlohou?

- komplexná zodpovednosť za pridelenú samoobslužnú prevádzku
- zabezpečenie stabilného chodu prevádzky
- objednávky širokej škály produktov
- nákup prevádzkových potrieb a technického vybavenia
- zodpovednosť a zabezpečovanie personálu

Fixný pracovný čas PO - PIA od 8.00 - 17.00 h

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj nás kontaktovať! :)
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700 EUR/mesiac + odmeňovací systém
Iné výhody
- referentské služobné vozidlo
Miesto práce
Slovenská republika
Prešovský kraj
Bardejov
Termín nástupu
Dohodou
Informácie pre uchádzača
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.3.2021

Prosíme všetkých uchádzačov aby svoje aktuálne životopisy zasielali na emailovú adresu:
z.salajova@p-r.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú však iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- Skúsenosti s vedením prevádzky
- Komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie k zákazníkom
- Stredoškolské vzdelanie v príbuznom odbore
alebo prax s obdobnou pozíciou min. 2 roky
Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421 917 489 713
WWW: www.p-r.sk
Aktualizované 16.4.2021

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Gastronómia a pohostinstvo