VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Sadrokartónar - Maliar - Stierkovač - Tapetár - Obkladač - NEMECKO

Náplň práce
Žiadni pomocníci, iba kvalifikovaní pracovníci !!!

Miesto práce: Nemecko, Hannover

Nástup: od 29. marca 2021 o 8:00 hod. do 26. apríla 2021

Plánovaná týždenná pracovná doba - viac ako 45 hodín
Sobotná práca - je možné

Požiadavky: náradie + kompletné ručné náradie pre sadrokartónové a maliarske práce (maliarske valčeky, štetce, tapetovací stôl) + pracovný odev + bezpečnostná obuv!!!

Jazyková znalosť - aspoň 1 z partie

Plat: 11-15 eur/ hod. netto (podľa zručnosti a jazykovej zdatnosti)

Ubytovanie hradené zamestnávateľom

Pošli životopis v NJ na email: job@work-service.eu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
10-15 eur/hod. netto
Miesto práce
Nemecko
Hannover
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Nemčina B1 + prax min. 3 roky
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Vladex
Telefón: +421911648855
Fax: +421911648855
Aktualizované 13.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality