AVEC trade SK, s.r.o.
Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Hľadáme šikovného kuchára - ponúkame ubytovanie zdarma

Náplň práce
práca v stabilnej českej spoločnosti, ktorá sa zaoberá prípravou hotových jedál
hľadáme schopného kuchára, ktorého úlohou bude pripravovať rôzne omáčky a hotové jedlá, príprava mäsa a surovín
pracuje sa na 3 zmeny
ubytovanie poskytujeme úplne zdarma
zálohy každý týždeň
MZDA: v čase zaúčania 105Kč/hod, po zaučení (max. však 3 mesiace) 149Kč/hod = vyplatené na ruku v hotovosti - nie je nutnosť zakladať si český účet
dopravu zabezpečujeme každý týždeň zadarmo
požadujeme: vyučenie v odbore alebo aspoň prax s podobnou prácou
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 850€
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Predmestská 1335/19
01001 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Petra Poliaková
Telefón: 0911553113
Aktualizované 3.9.2021

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Poľnohospodárstvo a potravinárstvo