Slovakantie

Elektromontér

Náplň práce
Hľadáme Elektromontérov do Švajčiarska

Ponúkaný plat (brutto): od 31 - 34 CHF/hod
+ od 16 CHF stravné na deň

Druh pracovného pomeru: TPP

Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce: Elektromontážne práce, zapájanie: prípojok, ističov, poistiek, vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov a ostatných zariadení.

Nemecky jazyk: B1

Ubytovanie je vybavené ešte pred odchodom do Švajčiarska; cena ubytovania závisí od miesta pôsobenia, pohybuje sa v rozmedzí od 400 do 600 CHF/mes.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na email: toptalents.sk@outlook.com
Bližšie informácie: na tel. čísle:+421 917 562 719
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
34CHF/hodina
Miesto práce
Zahraničie
Švajčiarsko
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Kontakt
Slovakantie
Telefón: 0907378055, 0917562719
Aktualizované 7.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel