M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

STOLÁR 2000€ mesačne, Slovensko PEZINOK

Náplň práce

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :Hľadáme šikovného spoľahlivého stolára na výrobu nábytku na mieru.
Zhrnutie v bodoch:
- pravidelný, stály prísun zákaziek
- slušný zárobok (pri pravidelnom a dobrom výkone fakturácia po skúšobnej dobe 2000-2500€
- živnosť, alebo TPP, podľa požiadavky uchádzača.
- nevyhnutná prax profesionálneho stolára(nábytok, ideálne a optimálne kuchýň)

- Západoslovenský kraj, výkon práce :PEZINOK

Ak máte vodičák B, prax ako stolár (nábytku a ideálne kuchýň), ste charakter, niečo vydržíte a na svoju zručnosť, vitalitu a silu ste pyšný, neváhajte volať na telefónne číslo :
0917 236 433 Slivarich.
Zamestnanecké výhody, benefity:
Ponúkame stabilnú prácu na živnosť alebo TPP v perspektívnej firme.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2000
Iné výhody
Po dohode zo zamestnávateľom
Miesto práce
Pezinok
Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Na osobnom pohovore.
Aktualizované 12.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Služby a remeslá