Job4gastro
Sme tím ľudí, ktorí priamo na hoteloch pracovali a pri našej práci tak využívame naše vlastné dlhodobé skúsenosti a kontakty, ktoré sme dlhodobou prácou v zahraničí získali.
Ponúkame Vám Možnosť sa zamestnať v celej EÚ na pozíciach v hotelierstve a gastronómii.
Sprostredkovávame prácu do Rakúska i Nemecka
Nie sme agentúra!
Sme bez poplatkov a vždy Vám radi poradíme ohľadom práce, ktorú Vám ponúkame

Viac o nás nájdete na :
www.job4gastro.sk
www.job4eu.sk
prípadne nám napíšte na : info@job4gastro.sk

Váš tím Job4

Elektrikár, Pomocné práce

Náplň práce
Elektrický pomocník (m / f / d)
Vaše aktivity: • jednoduché elektrické práce ako ťahanie káblov, dierovanie štrbín, Inštalácia žiaroviek •pracuje sa po celom Nemecku a Rakúsku.
Podpora na starých a nových staveniskách Tvoj profil: • Skúsenosti vo vyššie uvedenej oblasti, odborné školenie žiaduce • Tímy by mali mať znalosti o elektrike, vlastný automobil, Pracovnú nemčinu,

2000 -2500 Eur netto
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2500
Iné výhody
ubytovanie zabezpečené

Máme prácu pre Elektrikárov aj v Nemecku aj Rakúsku
Naše služby: • Nadštandardné a výkonnostné odmeňovanie podľa tarify iGZ • Zaujímavé a rozmanité aktivity doma i v zahraničí •
Miesto práce
Rakúsko
Nemecko
Zahraničie ostatné
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Informácie pre uchádzača
viac o ponukách sa dozviete na tel č.+ 421 905491359
alebo nám napíšte na info@job4eu.sk- sem môžete zasielať i životopisy
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
požadujeme životopis s fotografiou
Kontakt
Job4gastro
Kremnická 26
85101 Bratislava
Slovensko
Telefón: +421948386138
Aktualizované 16.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce