Ponuky.skBezplatná inzercia pracovných ponúk. Ponuky práce, zamestnanie, job, brigády 
Job4gastro
Sme tím ľudí, ktorí priamo na hoteloch pracovali a pri našej práci tak využívame naše vlastné dlhodobé skúsenosti a kontakty, ktoré sme dlhodobou prácou v zahraničí získali.
Ponúkame Vám Možnosť sa zamestnať v celej EÚ na pozíciach v hotelierstve a gastronómii.
Sprostredkovávame prácu do Rakúska i Nemecka
Nie sme agentúra!
Sme bez poplatkov a vždy Vám radi poradíme ohľadom práce, ktorú Vám ponúkame

Viac o nás nájdete na :
www.job4gastro.sk
www.job4eu.sk
prípadne nám napíšte na : info@job4gastro.sk

Váš tím Job4


Čašník, servírka, obsluha do Sv. Jura

Náplň práce
Čašník alebo čašníčka do Svätého Jura, pri Bratislave sa hľadá s nástupom ihneď na Celoročnú zmluvu
Stabilný a overený TOP zamestnávateľ ktorý v priebehu Pandémie nikoho neprepustil !!! Plat: 900 € / fix+ TIPS + 100 € / variabilná zložka (vyplácanie stabilne, pokiaľ sa zamestnanec nerozhodne odísť alebo nevyparatí niečo, čo je proti všetkým pravidlám) + odmeny od dosiahnutých tržieb (10 € až 20 € za odpracovaný deň pri dosiahnutí limitu nad 1000 €, resp. 2000 € tržba s DPH). Všetko je uvádzané brutto. Riadna Pracovná zmluva na priamo so zamestnávateľom. Plná pracovná zmluva, kde je všetko na výplatnej páske-žiadne špekulácie s minimálkami, atď.. Nesiaha sa žiadnym spôsobom na tips čašníkov.
Urobte si sami obraz : Sme zaujímavá prevádzka vo Svätom Jure v historickej kúrii, ktorá prešla nedávno rekonštrukciou. Máme tu kaviareň, reštauráciu, penzión, eventové priestory, čiže vyžitie v práci je bohaté a rôznorodé. Sme stabilná firma, ktorá podržala zamestnancov aj cez prvú a druhú vlnu – nikomu sa nesiahlo na plat (ani prepad na 80 %) a nikto nebol počas pandémie prepustený.
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
900
Iné výhody
100 krát počuť, ale RAZ vidieť je určite vhodnejšie, a preto by sme boli veľmi radi, keby ste sa prišli ku nám pozrieť a porozprávať osobne.
Telefónne číslo na externú personálnu asistentku Líviu, ktorá vám pomôže si urobiť termín s vždy zaneprázdneným prevádzkarom : +421948101401 -Lívia
Životopis v Slovenskom jazyku s Foto nie je extra potrebný, ale vždy poteší a upraví Váš obraz na profesionála, tak kľudne zašlite na info@job4gastro.sk
JOB4GASTRO – nie je personálna Agentúra,ktorá siaha na Vašu mzdu ! JOB4GASTRO.sk je Profesionálna HOTELOVÁ Platforma, kde nájdeš prácu v Celej EÚ
Web stránka zamestnávateľa: https://www.kronejur.sk/
Miesto práce
Bratislavský kraj
Bratislava
Svätý Jur
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Informácie pre uchádzača
Chcete isť do zahraničia pracovať ihneď, priamo na Rakúsku alebo Nemeckú pracovnú zmluvu?? Neváhajte nás osloviť na uvedené telefónne čísla, alebo si prezrite naše weby:
www.job4gastro.sk
www.job4eu.sk

Práca v Zahraničí?? Rýchlo, jednoducho a všetko Online cez Nás.
Hravo to zvládnete.
Tešíme sa na Vaše žiadosti.
Tím JOB4
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Kontakt
Job4gastro
Kremnická 26
85101 Bratislava
Slovensko
Telefón: +421948386138
Email:
Aktualizované 16.9.2021


Vytlačiť pracovnú ponuku


Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka


Copyright © Ponuky.sk