Šperky s.r.o.
Naša spoločnosť Šperky s.r.o bola založená v roku 2010 so zameraním na internetový predaj najkvalitnejších šperkov širokej verejnosti nielen v Slovenskej republike, ale aj celosvetovému trhu. Zameriavame sa najmä na trh v Európskej únii. Prinášame Vám široký výber šperkov najvyššej kvality vo veľmi priaznivých cenách tak, aby sme uspokojili každého záujemcu. Dominantnú časť tovaru máme na sklade, aby sme boli promptní a rýchli v dodávkach a Vaše rozhodnutie nakúpiť u nás bolo uspokojené čo najrýchlejšie.

Špecialista pre starostlivosť o rumunských zákazníkov

Náplň práce
Vašou úlohou na tejto pozícii bude:
- zákaznícky servis: pomoc pri objednávaní tovaru; telefonická, livechatová a e-mailová komunikácia, pomoc pri riešení reklamácií atď;
- preklady: opisy výrobkov z angličtiny/slovenčiny do rumunčiny, preklady dokumentov, zmlúv atď;
- komunikácia s kuriérmi, bankami alebo inými inštitúciami podľa požiadaviek vášho nadriadeného;
- spolupráca s marketingovým oddelením, príspevky na FB, Instagram atď.
- spracovanie štatistík a príprava reportov na základe predaja z porovnávačov Performant 2 a Okazii.

Aby ste mohli byť súčasťou nášho tímu:
- živnostenské oprávnenie, vlastný počítač a prístup k internetu;
- rumunský jazyk C1 (písomne aj ústne na perfektnej úrovni). Taktiež ovládanie angličtiny ALEBO slovenčiny na pokročilej úrovni;
- Word, Excel, internet, Facebook, Instagram;
- plný úväzok, pracovná doba 8:30 - 17:00 hod. v RO čase alebo 7:30 - 16:00 hod. v SK čase, od pondelka do piatku.
- Práca na živnosť alebo trvalý pracovný pomer.
- Možnosť práce z domu!
Základná zložka mzdy (v hrubom) - 750€ + odmeňovacia zložka - 450€.

Ak vám uvedené znie ako výzva, ktorú by ste radi prijali, pošlite svoj životopis v anglickom (alebo slovenskom) jazyku na e-mail: contact@jewelry-eshop.com, s predmetom
"HOME OFFICE ROMANIA ".
Neváhajte sa opýtať aj na akékoľvek otázky!
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Miesto práce
Európa ostatné
Košice
Zahraničie ostatné
Možnosť práce z domu./ Home office
Termín nástupu
01.09.2021
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky:

slovenský - vysoká: C1 a C2
rumunský - vysoká: C1 a C2
anglický - pokročilá: B1 a B2
Dénešova 8
04023 Košice
Kontaktná osoba: Tatiana Ferková
Telefón: +421919222264
Aktualizované 3.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva