JOB 4U Slovakia s.r.o.
Pracovná agentura pre EU trh práce

Robotník, Práca v produkcii výroba zubnej kefky

Náplň práce
Jedná sa o firmu pôsobiacou na trhu v oblasti výroby, produkcie a distribúcia ústnej hygieny. Konkrétne sa jedná o produkciu zubnej kefky, ktorá je expedovaná do veľkoobchodných reťazcov. Pracuje sa na 3 smenu prevádzku. Pracujete v interiéry rôzne zaradenia, práca v stoji a automatickej linke, prace a obsluha jednoduché stroje, balenie, kontrola kvality, testovanie, práca na expedícii, a pod. V prvý pracovný deň budete zaradený na pracovnú činnosť zamestnávateľom. Práca je vhodná pre pary aj jednotlivcov ktorý spĺňajú požiadavky. Jednoduchá práca v príjemnom pracovnom prostredí .
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
10,80/hod
Iné výhody
+ 25% príplatok za nočné
+ €150 príplatok za smeny
+ Zdarma ubytovanie
Miesto práce
Rakúsko
Salzburg
Termín nástupu
ihneď po dohode.
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu zašlite Váš životopis v NJ na info@job4uslovakia.sk Predmet "Produkcia zubnej kefky"
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Kopia občianskeho preukazu (obojstranne).
Životopis v Nemeckom jazyku !
Znalosť NJ B1 level (komunikatívne v práci)
Ochota pracovať nadčasy a víkend v prípade potreby.
Schopnosť pracovať v teame ale aj samostatne.
Povedomie o kvalite práce.
Základné zručnosti na PC: „MS office „

96001 Zvolen
Slovensko
Telefón: 0944258690
Aktualizované 9.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník