HRman, s.r.o.
Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby, vrátane administratívnej podpory a špecializovaného poradenstva všetkým firmám v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

Účtovník, Hlavný účtovník

Náplň práce
- vedenie komplexného účtovníctva
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy
- spracovanie ročných, štvrťročných a mesačných uzávierok
- spracovanie ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel atď.)
- kontrola daňových dokladov;
- pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy;
- príprava a kontrola podkladov z pohľadu DPH; spracovanie mesačného DPH priznania;
- príprava podkladov a analýzy podľa požiadaviek;
- príprava štatistických výkazov;
- spracovanie finančných reportov na pravidelnej báze
- komunikácia s úradmi, finančnými inštitúciami, audítormi;
- úzka spolupráca s pracovným tímom
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1800
Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
- skúsenosť s komplexným účtovníctvom a daňami
- prax na obdobnej pozícii hlavného účtovníka min. 2 roky
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- precíznosť a logické myslenie
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- skúsenosť s účtovníctvom výrobnej spoločnosti výhodou
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
DPH a dane - Pokročilý
Piaristická 2
949 01 Nitra
SR
Telefón: 0421 910 558 888
Aktualizované 9.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník