KA Group s.r.o.
ICO: DIC:2023416846 Identifikacné císlo pre dan / IC DPH: SK2023416846 Eori: SK2023416846

Asistent, Technický pracovník, Robotník

Náplň práce
Hľadáme pracovníka na výpomoc s koordináciou stavby a prípadné dokončovacie stavebné práce.
Náplň práce zahŕňa: sťahovanie, prevoz materiálu, maliarke práce, skladanie nábytku, pokládky podlahy, výpomoc pri správe vozidiel spoločnosti a iné rôzne pomocné práce.
Práce sú na existujúcich budovách vo vlastníctve spoločnosti a na nových projektoch.
Vhodné aj pre skúsených ale aj pre absolventov.

V prípade šikovnosti zamestnanca možnosť rozšírenia činnosti o účasť na väčších rekonštrukciách (zahŕňa práce ako tendrovanie, technický dozor, jednanie s dodávateľmi atď.).

Miesto výkonu prác:
Zvolen, Banská Bystrica

Ponúkame:
Dlhodobý, stabilný pracovný pomer
Technický pracovník bude mať k dispozícii firemné auto, telefón, notebook a kanceláriu
Zaškolenie
Možnosť zvýšenia platu v prípade šikovnosti zamestnanca

Požiadavky:
Manuálna zručnosť
Vodičský preukaz.

Mzda od 850 Eur / mesačne v čistom.

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: alex.kreze@gmail.com, Predmet emailu: ÚDRŽBA BB-ZV
tel. kontakt: 0948 353 977
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 850 v čistom

Ponúkame:
Zaškolenie

Miesto práce
Banská Bystrica
Zvolen
Ružomberok
Informácie pre uchádzača
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požiadavky:
Kontaktná osoba: Andrej
Telefón: 0948353977
Aktualizované 9.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technický pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník